حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3139 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 10×
شهرک‌های صنعتی خوزستان رتبه نخست عملکرد را در کشور دارد
06 بهمن 1400 - 18:37
شناسه : 9085
1

اهواز- جنوب آگاه- سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: شهرک‌های صنعتی خوزستان سه سال متمادی رتبه نخست کشور را در بحش عملکرد و بازرسی کسب کرده است. به گزارش پایگاه خبری جنوب آگاه مقداد رشیدی روز چهارشنبه در گردهمایی بازرسان شرکت شهرک های صنعتی کشور در […]

ارسال توسط :
پ
پ

اهواز- جنوب آگاه- سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: شهرک‌های صنعتی خوزستان سه سال متمادی رتبه نخست کشور را در بحش عملکرد و بازرسی کسب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جنوب آگاه مقداد رشیدی روز چهارشنبه در گردهمایی بازرسان شرکت شهرک های صنعتی کشور در اهواز بیان کرد: خوزستان با داشتن صنایع مختلف و متعدد بار کاری زیادی در بخش بازرسی دارد با این وجود در چند سال اخیر در رتبه نخست کشوری در این بخش قرار داشته است.
وی گفت: میزان بازخورد بازرسان در استان‌ها با توجه به ارتباط نزدیکی که با صنعتگران دارند بسیار بیشتر از تهران است.

رشیدی با بیان اینکه بازرسان به عنوان یکی از بازوان مدیریت و چشمان ریز بین این سازمان هستند، افزود:باید تاکید شود که برای حل مشکلات در شهرک های صنعتی باید از کمک بازرسان استفاده شود.

سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد: رفتار بازرس می تواند جایگاه وی را در سازمان مشخص کند، لذا انتظار می رود که رفتار بازرسان به گونه‌ای باشد تا اشراف کامل را در کار و پرونده هایی که به آنها محول می شود داشته باشند.
وی گفت: بازرسان با عملکرد خود به گرفتن تصمیم درست مدیرعامل کمک بسیار زیای می‌کنند، لذا باید بسیار ریز بین باشند تا حق کسی ضایع نشود.

رشیدی افزود: بسیاری این تفکر را دارند که بازرس برخورد فیزیکی دارد اما بازرسان برای حل مشکلات صاحبان صنایع ورود می کنند و می توانند در سرعت بخشیدن به حل مشکلات صنعتگران بسیار اثر گذار باشند.
سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بازرسان در کارشناسی پرونده ها فعالیت دارند و به مدیرعامل یک شرکت برای رسیدن به نتیجه گیری درست کمک می‌کنند.

۵۰ درصد سرمایه‌گذاری در خوزستان در اهواز است

مدیرعامل شرکت شهرک های خوزستان نیز در این گردهمایی با بیان اینکه اولین ناحیه صنعتی کشور در اهواز ایجاد شد بیان کرد: باغ بر ۵۰ درصد سرمایه گذاری‌های صنعتی در خوزستان در اهواز است.

اخلاق محمدیان با اشاره به اینکه بیشتر اقتصاد خوزستان دولتی است افزود: ۱۰ هزار هکتار زمین صنعتی در خوزستان با چهارهزار و ۳۲ قرارداد صنعتی و اشتغال ۲۹ هزار نفر در شهرک های صنعتی استان وجود دارد.

وی گفت: اشتغال بخش خصوصی در کشور در حال شکل‌گیری است و اشتغال در بخش دولتی کمتر صورت می گیرد به همین منظور رسیدگی به امور سرمایه گذاران یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام شود.
محمدیان با اشاره به اینکه مشکل اصلی مردم در جامعه بیکاری است و بیکاری ناهنجاری زیادی را به دنبال دارد بیان کرد: با تسهیل فعالیت سرمایه گذاری در خوزستان می توان شرایط را برای کار و تولید ایجاد کرد

بازرسان شهرک های صنعتی کشور با حضور مسوولان کشوری از سازمان صنایع کوچک روز چهارشنبه در اهواز گردهم آمدند و مسایل مربوط به این حوزه مورد ارزیابی قرار گرفت.

در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.