حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۱ Sunday, 22 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3146 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 10×
زیر ساخت لازم برای اجرای طرح نسخه الکترونیکی در خوزستان فراهم است
22 آذر 1400 - 22:14
شناسه : 7698
1
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان:

اهواز – جنوب آگاه – مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: مقدمات طرح ملی صدور نسخه الکترونیکی در این استان که قرار است اول دی ماه ۱۴۰۰ به صورت رسمی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآید فراهم شده تا گام نهایی برای حذف نسخه کاغذی برداشته شود. به گزارش پایگاه خبری جنوب آگاه دکتر […]

ارسال توسط :
پ
پ

اهواز – جنوب آگاه – مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: مقدمات طرح ملی صدور نسخه الکترونیکی در این استان که قرار است اول دی ماه ۱۴۰۰ به صورت رسمی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآید فراهم شده تا گام نهایی برای حذف نسخه کاغذی برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری جنوب آگاه دکتر علی ولی منش روز دوشنبه در دیدار با رییسان بیمارستان های اهواز با اشاره به اینکه اجرای طرح صدور نسخه الکترونیکی بیمه شدگان تامین اجتماعی در اول دی ماه امسال الزامی است از مدیران بیمارستان ها و موسسه های درمانی خواست در اجرای بهتر این طرح و جلب رضایت مندی مردم برنامه ریزی کنند.
بر اساس برنامه اعلام شده طرح صدور نسخه الکترونیکی و حذف کامل کاغذ از اول دی امسال برای بیمه شدگان تامین اجتماعی و بیمه سلامت اجرایی می شود و هیچ کدام از مراکز درمانی مجاز به صدور نسخه کاغذی نیستند.
بر اساس طرح کشوری الزام ثبت وپذیرش نسخه الکترونیکی بیمه شدگان تامین اجتماعی ، صدور نسخه کاغذی تحت هرعنوانی ممنوع خواهد بود و داروخانه ها و مراکز خدمات پزشکی و بهداشتی مجاز نیستند نسخه کاغذی را قبول کرده یا ترتیب اثر دهند.
ولی منش افزود:مقدمات این طرح از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان از سال گذشته با برگزاری نشست‌های متعدد مجازی و آموزشی در ارتباط با طرح نسخه الکترونیکی انجام شده است.
در این نشست درخصوص شروع اجرای طرح ثبت و پذیرش نسخه الکترونیکی بیمه شدگان تامین اجتماعی همفکری، تبادل نظر و تصمیم گیری شد.
به گزارش ایرنا همچنین مدیر درمان تامین اجتماعی روز دوشنبه در نشستی با  رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بر حمایت از طرح نسخه الکترونیکی تامین اجتماعی تاکید کرد.
ولی منش ضمن معرفی طرح نسخه الکترونیکی و آثار مثبت این طرح گزارشی از اجرای مرحله مقدماتی آن ارائه کرد و در ادامه  با اشاره به اینکه طرح الزام ثبت و پذیرش نسخه الکترونیکی بیمه شدگان تامین اجتماعی از اول دی ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود خواستار همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها ، نهادها وسازمان های مرتبط برای اجرای موفق این طرح شد.
نجاتی در این دیدار با استقبال از طرح صدور نسخه الکترونیکی بر حمایت و همکاری استانداری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط در اجرای طرح ثبت و پذیرش نسخه الکترونیکی تاکید کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.