حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱ Wednesday, 10 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3937 تعداد نوشته های امروز : 25 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 10×
دبیرخانه دائم تجارت دریایی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشکیل می‌شود‌
07 دی 1398 - 14:13
شناسه : 1236
2

دبیرخانه دائم تجارت دریایی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشکیل می‌شود‌ رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: با هدف شناسایی معضلات و تنگناهای موجود در زمینه تجارت دریایی و توسعه ارتباطات دانشگاه با صنعت دریا، دبیرخانه دائم تجارت دریایی در دانشگاه تشکیل می‌شود. منصور زرانژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری جنوب […]

ارسال توسط :
پ
پ

دبیرخانه دائم تجارت دریایی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشکیل می‌شود‌

رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: با هدف شناسایی معضلات و تنگناهای موجود در زمینه تجارت دریایی و توسعه ارتباطات دانشگاه با صنعت دریا، دبیرخانه دائم تجارت دریایی در دانشگاه تشکیل می‌شود.

منصور زرانژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری جنوب آگاه  در اهواز، اظهار داشت: یکی از رسالت‌های اصلی دانشگاه خرمشهر توسعه مناسبات پژوهشی با حوزه تجارت دریایی است.

وی با اشاره به برگزاری کنفرانس ملی صنعت تجارت و علوم دریایی که با همکاری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان افزود: برای رسیدن به دانشگاه نسل چهارم و ارتباط ارگانیک با صنعت نیاز به همراهی صنعت و دانشگاه هستیم.

رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: در این کنفرانس ۱۲۷ مقاله ارائه شد که از مجموع مقاله‌های دریافتی ۹۶ مقاله پذیرفته شدند که ۱۵ مقاله در قالب سخنرانی و ۸۱ مقاله پوستر بودند.

 وی با اشاره به همکاری ۱۷ سازمان و دانشگاه در محورهای کنفرانس بیان داشت: ۶۱ درصد مقالات دریافتی مقالات درون دانشگاهی و ۳۱ درصد برون دانشگاهی بودند و ۷۲ درصد هیئت داوران را نیز داوران خارج از دانشگاه و ۲۸ درصد را داوران داخلی تشکیل می‌دادند.

زرانژاد ادامه داد: از استفاده شد و ۶۴ داور، هیئت داوران را تشکیل می‌دادند که هر مقاله ارسالی توسط سه داور ارزیابی و با نظر دو داور پذیرفته شد.

این استاد دانشگاه افزود: این گونه همایش ها فرصتی مناسب برای عرضه توانمندی‌های علمی و آشنایی با دستاوردهای و یافته‌های علمی در حوزه دریا، شناسایی نقاط قوت و ضعف بسترهای صنعتی و تجاری حوزه دریایی و درنهایت آشنایی با توانمندی‌های دانشگاه علوم و فنون دریایی برای گروه‌های هدف است.

  وی با اشاره به موافقت سازمان صمت خوزستان درباره تشکیل دبیرخانه دائم این همایش گفت: برای برگزاری مستمر این همایش و پیگیری اهداف آن دبیرخانه دائم این کنفرانس در دانشگاه خرمشهر تشکیل می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.